آخرین ارسالها

صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
مرکز تحقیقاتی طب و دین / کاملترین جزوه استعداد تحصیلی ویژه دکتری
« آخرين ارسال توسط ali.arr74 سپتامبر 25, 2017, 12:32:59 am »
درس استعداد تحصیلی (GMAT) یکی از مهم ترین و فراگیرترین دروس کنکوری است؛ به لحاظ اینکه درس ثابت آزمون دکتری در تمامی گرایشها و مدیریت اجرایی و MBA در مقطع کارشناسی ارشد می باشد؛ لذا استفاده از یک جزوه جامع و به روز میتواند کمک شایانی در کسب درصدهای بالا به داوطلبان انجام دهد.
جزوه کامل استعداد تحصیلی استاد قوی پنجه حاصل سالها تدریس در حوزه آزمونهای استعداد سنجی، GMAT و استعداد تحصیلی دکتری میباشد. این جزوه بر اساس آخرین تغییرات سازمان سنجش در آزمون سال گذشته، تالیف شده است و جامع ترین و به روز ترین جزوه استعداد تحصیلی موجود می باشد.
این جزوه که بر اساس تدریس کلاسی مولف تدوین شده است شامل چهار سرفصل درک مطلب، استدلال منطقی، تحلیلی و کمیتی است و برای داوطلبین تمامی رشته های کنکور دکتری قابل استفاده است.

برخی ویژگیهای جزوه، به شرح زیر می باشد:
۱. استفاده از نمونه سوالات آزمون دکتری سال های ۹۰ تا  ۹۴
۲. در بخشهای درک مطلب و استدلال منطقی با ایجاد تغییراتی در ساختار و محتوای متن، درس به روشهای سریعی ارائه شده است.
۳. در بخش استدلال منطقی موضوع منحصر به فرد مغالطات که در هیچ منبع دیگری وجود ندارد و انحصارا توسط استاد قوی پنجه تدریس می شود ارائه شده است. (علت اضافه شدن این موضوع ورود این سوالات به کنکور از سال ۹۳ است)
۴. ویژگی منحصر به فرد دیگر این جزوه، ساختار خاص بخش کمیتی آن است که در آن همزمان به نیاز داوطلبانی که در ریاضی پایه ضعیفی دارند و باید ابتدا مباحث پایه ریاضی را فراگیرند و نیز آنهایی که از قوت بالایی برخوردارند و انتظار دارند، مطالب سطح بالاتری را فرا گیرند، توجه شده است.
۵. اعمال آخرین تغییرات بر اساس سرفصلهای آزمون سال ۹۴
۶. با هدف تسهیل درک مطالب و پاسخ تشریحی سوالات و نیز ایجاد جذابیت هر چه بیشتر مطالعه ، جزوه به صورت رنگی بوده و نیز بخش های جانبی جذابی با عنوان زنگ تفریح اضافه شده که خود در یادگیری مطالب درس مفید است. امیدواریم از این بخش نیز لذت ببرید.

ویژگی های ویرایش جدید:
۱.      اضافه شدن سر فصل کمیتی به جزوه (۶۲ صفحه) بر اساس سرفصل های پرکاربرد به همراه تمامی روابط ریاضی مورد نیاز تمام داوطلبین
۲.      توضیح بخش کمیتی براساس سرفصل های دارای بالاترین آورده نسبت به زمان مطالعه
۳.      ارائه سرفصل های سوالات ساختارمند در بخش استدلال منطقی شامل توضیحات و تکنیک های لازم برای پاسخدهی به این سوالات
۴.      ارائه روند مدون و واحد برای پاسخدهی به سوالات تحلیلی بدون در نظر گرفتن نوع سوال
۵.      اضافه شدن سوالات سال ۹۵ به جزوه
۶.       ظاهر گرافیکی مناسب و رنگی
۷.      تایپ شده به همراه امکان پشتیبانی و رفع اشکال با مولف
۸.      دارای پاسخ های تشریحی
۹.      ارائه آزمون های پایان فصل با پاسخ کلیدی http://phdhome.ir/?newsid=2
22
شبکه و امنیت / سرور hp
« آخرين ارسال توسط Elahe2368 سپتامبر 19, 2017, 05:07:05 pm »
شرکت Hewlett Packard Enterprise ، که معمولا از آن با عنوان HPE یاد می شود، یک شرکت آمریکاییِ چند ملیتی در زمینه ی IT می باشد . این کمپانی در اول نوامبر سال 2015 در پالو آلتوی آمریکا تاسیس شد . کمپانی هیولت پاکارد به عنوان یکی از بخش های حاصل از تفکیک شرکت HP به HP Inc و HPE می باشد که در زمینه تولیدات Enterprise فعالیت می کند. بنا براین می توان گفت که کمپانی HPE سازمانی است با تمرکز بر تجهیزات تجاری و حرفه ای . تمام تولیدات کمپانی HPE در چهار شاخه به شرح زیر قرار می گیرند:

سرورها – ذخیره ساز ها – تجهیزات شبکه – مشاوره و پشتیبانی (شامل : خدمات ، نرم افزار و خدمات اقتصادی)

تقسیم شدن شرکتHP به این منظور بود که شرکت هیولت پاکارد نام خود را به HP تغییر دهد و شرکت (Hewlett Packard Enterprise (HPE به عنوان یک شرکت تازه تاسیس از آن استخراج شود. کمپانی HP،که فعالیت های خود را در زمینه کامپیوترهای شخصی و چاپگرها ادامه داد و ادامه می دهد ، لوگو و نشانه قدیمی خود را حفظ کرد . در حالی که کمپانی تازه تاسیس شده تحت نماد تجاری جدید HPE فعالیت می کند. شایان ذکر است که درآمد HPE در سال 2015 اندکی کمتر از کمپانی قدیمی HP بود.

از جمله مهم ترین قدم هایی که کمپانی HPE در زمینه ذخیره ساز ها برداشت به اختیار گرفتن کمپانی 3PAR در سال 2010 بود .این کمپانی در زمینه تولید استوریج و محصولات مربوط به ذخیره سازی اطلاعات فعالیت گسترده ای داشت و جز برندهای مطرح بود.

سرور HP

از جمله انواع سرورهایی که در این کمپانی تولید می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد :
(Rack Servers (DL – سرور های رک مونت HP

(Tower Servers (ML – سرور های ایستاده HP

(Blade System (BL – سرور های تیغه ای HP

Integrated Systems

Apollo Servers
هر کدام از موارد فوق برحسب نیاز و تقاضایی که شبکه سازمان تقبل کند ، می توانند مفید واقع شوند . لازم به ذکر است که سرور های ML ، DL و BL از خانواده سرورهای Proliant کمپانی HPE می باشند.

سوالی که پیش می آید این است که با توجه به اینکه کمپانی های دیگری در زمینه تولید سرور فعالیت دارند ، کدام برند بیشتر مورد قبول سازمان های واقع در ایران می باشد؟

همانطور که می دانید امروزه سرورهای HPE در نسل های مختلف جزء لاینفکی از زیرساخت مراکز دولتی و خصوصی کشور عزیزمان ایران را تشکیل می دهند. این سرورها با توجه به سهولت استفاده از آنها ، کارایی بالا، قیمت پایین و خدمات پس از فروش متنوع در کشورمان از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند. همچنین باید این نکته را نیز در نظر داشت که این کمپانی در تولید سرورهای خود توانسته است با ایجاد تنوع در محصول نیازهای مربوطه را در رده های مختلف از شبکه های کوچک تا مراکز داده به شکل کاملی پوشش دهد.منبع : http://faradsys.com/
23
مرکز تحقیقاتی طب و دین / زالو درمانی در طب مدرن
« آخرين ارسال توسط bamana سپتامبر 19, 2017, 12:52:02 pm »
زالو درمانی در طب مدرن: استفاده از زالوی طبی در درمانی امراض سابقه ای طولانی دارد. پیشینه تاریخی آن قدمتی به اندازه مصر باستان دارد. به دلیل خواص درمانی مشاهده شده در آن، از سالهای ۱۹۳۰ تا کنون زالودرمانی در طب مدرن نیز استفاده می شود و پرورش زالو و آموزش پرورش زالو از همان زمان مورد توجه قرار گرفته است. امروزه نیز زالودرمانی در طب مدرن جایگاه ویژه ای دارد. در زالو خواص فراوانی مانند خواص ضدالتهابی، ضددردی و ضدعفونی‌کننده بزاق آن اثبات شده است که باعث شده از زالو در درمانی بیماریی هایی از جمله مشکلات قلبی عروقی، واریس پاها و جراحی‌های بسیار ظریف استفاده شود و همچنین بازار فروش زالو را رونق داده اند. امروزه به دلیل خواص ذکر شده از زالو پرورش زالو و خرید زالو و همچنین فروش زالو از مسائل مهم اقتصادی محسوب می شود و باعث شده که برخی از کشورها ازخرید و فروش زالو و صادرات آن درآمد هنگفتی بدست آوردند.
زالو درمانی در طب مدرن

محققان اخیرا در بزاق زالو مواد آنزیمی و پروتئینی را کشف کرده اند که موجب توصیه آنها به استفاده از زالودرمانی در طب مدرن شده است. خواص موجود در بزاق زالو عبارتند از : ضدانعقادی و ضد التهابی، خاصیت گشادکنندگی، خاصیت بی حس کنندگی و خاصیت آنتی بیوتیکی. بنابر گفته محققان خاصیت انعقادی هیدرودین در بزاق زالو سبب کاهش ریسک و حملات قلبی در عمل جراحی آنژیوپلاستی قلب و بطور کلی در بیماری های کرونری قلب شده است. تحقیقات صورت گرفته بر روی زالوها نشان از مفید و موثر بودن این جانور کوچک دارند. برخی از تحقیقات پیرامون زالو در متن زیر آورده شده است:
۱- ریکاو و کولین آمریکایی در مقاله‌ای تحت عنوان کاربردهای نوین زالو درمانی گزارش اثر شگفت‌انگیز زالو درمانی در بهبودی پیوند Rejecct شده انگشت قطع شده دست یک کودک سه ساله و گرافت عضلانی گردن یک مرد ۶۷ ساله را قید کرده‌اند.
۲- زاخارسکی و همکارانش در Report خود بیماری با ملانوم بدخیم متاستاتیکی را معرفی کردند که طی سه جلسه زالو درمانی کاملاُ مداوا شده است (تحریک رشد سلولهای سرطانی ملانوم به دلیل آنزیم مترشحه از سلولهای ملانوم است که هیدرودین بزاق زالو مهار کننده این آنزیم است).
۳- جوزف آیتون جراح ترمیمی بیمارستان ماساچوست ایالات متحده در سال ۱۹۸۵ وازنش(Reject) پیوند گوش یک پسربچه را با زالو مرتفع ساخت.
۴- امروزه در مهار Venous Congestion (مهمترین کمپلیکاسیون جراحی‌ها پلاستیک و میکروسکوپی و پیوند اعضاء و گرافت‌های پوستی) زالو به خوبی عمل می‌کند و مانع احتقان خون، هماتوم، ادم، ترومبوز و نکروز عضو یا فلاپ پیوند زده شده می‌گردد.

امروزه در کشور ما نیز از زالودرمانی در طب مدرن استفاده می شود و این خود باعث انگیزه برای پرورش زالو آموزش پرورش زالو و خرید و فروش زالو شده است. از آنجایی که بهترین نوع زالو زالوی ایرانی است کشور ما در حال حاضر صادرکننده زالو به کشورهای دیگر نیز محسوب می شود. شرکت تعاونی گیلان لیرو از متخصصین با تجربه در تولید زالوی طبی است که سهم بسزایی در صادرات زالو به کشورهای دیگر را دارد. اگر به دنبال خرید زالو به قیمت مناسب و پرورش زالو هستید شرکت گیلان لیرو انتخاب بسیار خوبی برای خرید زالو می باشد. گیلان لیرو با فروش زالو و گذاشتن دوره های آموزش پرورش زالو راهنمای کسانی است که قصد زالودرمانی و یا پرورش زالو را دارند. علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزش پرورش زالو می توانند با ثبت نام در سایت این شرکت نسبت به حضور در دوره آموزش پرورش زالو اقدام کنند.
24
فناوری اطلاعات / ریپورتاژ آگهی
« آخرين ارسال توسط inersi سپتامبر 17, 2017, 05:50:07 pm »

ریپورتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.
ریپورتاژ آگهی اصولا مزایای تبلیغات چاپی سنتی را با مقالات ویژه‌ای که توسط یک گزارشگر خبری نوشته می‌شود را ترکیب می‌کند. داستان‌های ویژه اغلب به‌ ویژگی‌های بیشتر و خاص‌تری در مورد شرکت یا محصولات شما به نسبت تبلیغات سنتی می‌پردازد. بااین‌وجود، شما نسبت به مواردی که به چاپ می‌رسد کنترل کمتری دارید. از طریق پرداخت هزینه‌ای بیشتر برای فضای اختصاص‌یافته به مطلب خودتان، شما قدرت و کنترل کلی بر کلیت پیام موردنظر دارید و این به آن معنا است که شما به‌طور کامل قادر به اشاره کردن به مزایا محصولات و خدمات یا ارائه یک داستان یا روایت اثرگذار در این زمینه هستید.

http://irantableegh.org/category/advertising-advice/
25
امور درمان / آموزش پوشش و رفع عیوب صورت، جوش
« آخرين ارسال توسط masoudfn سپتامبر 08, 2017, 12:51:30 pm »
در درجه اول برای اینکه یک پوست را بخواهید پوشش دهید و فول کاور کنید،باید جنس پوست را بشناسید و بدانید که پوست چرب یا خشک است و یا مختلط. اگر پوست چرب و خشک باشد،چه درصدی از چربی و خشکی دارد، اگر پوستی که پانزده درصد چربی پرایمر می زنید و باید بدانید یک پوستی ۵۰ درصد چربی دارد چکار باید کرد.
اگر پوستی خیلی چرب باشد و درصد چربی بالایی روی پوست وجود داشت،در مرحله اول باید از الکل استفاده کنید و چربی پوست را بگیرید و بعد، از پرایمر (برای تعدیل رنگ و پوشاندن قرمزی پوست و محل جوش) بهره ببرید. بعد از پرایمر زدن ده دقیقه صبر کنید و میکاپ را شروع نمایید.
اگر پوست خشک باشد، باید بدانید چه درصدی ازخشکی را دارد، اگر خشک معمولی باشد، از بیسهایی استفاده کنید و اگرخیلی خشک بود از آبرسان ها استفاده کنید، مانند اسپری های مینرال که پوست را مرطوب و با طراوت و شاداب می کند.
بعد از شناخت پوست از کالرکانکشن ها یا کالرپروکترها استفاده می شود به این صورت که اول رنگ عیوبی که روی پوست می باشد را خنثی کنید،  یعنی توناژ منفی پوست راخنثی کنید، اگر پوستی جوش دارد به طور مثال جوش قرمزدارد، از توناژ رنگ، سبز استفاده کنید. از کالرکانکشنها، یا اگر لک قهوه ای دارد از توناژ رنگ قرمز یا صورتی استفاده کنید،اگر کبودی داشت از توناژ زرد استفاده می شود.
بعد از استفاده از کالرکانکشنها ازکرم پودر استفاده کنید،سپس ازکرم پودر.
 
اگر توناژ کالرکانکشن خنثی نشده بود یعنی روی جوشی که قرمز هست و هنوز معلوم بود از توناژ رنگ، سبز استفاده کنید. بعد از زدن کرم پودر روی پوست اگر توناژ سبزی از زیر پوست مشخص بود باید توناژ سبز را خنثی شود. در نتیجه روی آن از کانسیلر (کرم پودرهای فشرده روشن و رنگیی که قبل و بعد از کرم پودر استفاده می شود) بی رنگ یا نخودی روشن میمالید، مانند کانسیلر هایی که زیر چشم میزنید.
بعد از زدن کانسیلر، پوست را باید کانتور کرد. در نظرداشته باشید اگر پوستی آکنه داشت، کمتر پوست را کانتورکنید، چون تیرگیها باعث بیشتر نمایان شدن عیوب می شود و سعی کنید بیشتر با استفاده از کانتور برعکس، یعنی فقط لایت کردن قسمت هایی که نمیخواهید تیره شوند، پوست را اصلاح سازی زاویه، کنید یعنی اگر قرار باشد، پوستی را که آکنه دارد را افتر حجم، گونه بدهید استخوان گونه را روشنی دهید، سعی کنید آن جایی که آکنه و یا جوش دارد از استروبینگ استفاده نکنید یعنی هایلایت یا براق نکنید. اگر جوش وجود نداشت از هایلایت و متداستروبینگ میتوان بهره برد.
بعداز استفاده از کانسیلر کرم ها میتوانید میکاپ نانتورینگ انجام دهید یعنی میکاپتان را بگ کنید. با استفاده از پودر های لوسپوسها،ترانس لوسن پرفکت لوسن و..
پس از انجام این کار آرایش را با اسپری بیسائو از فاصله ۶۰ سانتی فیکس کنید متوجه می شوید با اینکه صورت را فول کاور داده شد، اما ماندگاری کار بالاست و با آب و حتی دوش سرشور میکاپ تکان نمیخورد و این نشان دهنده این است که آرایش کاملا واترپروف است و هفده ساعت ماندگاری دارد.
مبحث آموزش : اموزش فول کاور دادن عیوب پوست
استاد : سینا سبحانی
منبع : سورا
26
امور درمان / پاسخ : 9 دلیل ریزش مو و روش های درمان آنها
« آخرين ارسال توسط masoudfn سپتامبر 08, 2017, 12:47:42 pm »
برای اینکه موهاتون کمتر بریزه، میتونید دمای بدن خودتون رو پایین بیارید، منظورم از نظر طب سنتی هستش، این طوری موهاتون کمتر میریزه و میتونید مدل مو های مختلف رو درست کنید
27
مباحث آزاد آمار و فناوری / تبلیغات در اینستاگرام
« آخرين ارسال توسط mehran_baziian سپتامبر 06, 2017, 08:59:58 am »
عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستان
چند روزی بود که مقوله
تبلیغات در اینستاگرام
فکر بنده رو جلب کرده بود با تحقیقات و پشتکار تونستم بهترین شرکت در این زمینه در ایران رو پیدا کنم و گفتم که این مسئله رو با شما عزیزان در میان بزارم سایت بزرگ
تبلیغات در اینستاگرام
از تمامی لحاظ کاربردی و فعال میباشد و شما میتونید ایده ها و
مقالات تبلیغات در اینستاگرام خوب و موثری در این زمینه ببینید.

ممنون میشم شما دوستان عزیز سایت هایی مشابه به این سایت قدرتمند در این تاپیک معرفی بفرمایید تا استفاده بکنیم.
28
. / تعمیر درب های بیمارستانی
« آخرين ارسال توسط isaghasemi سپتامبر 05, 2017, 06:37:25 pm »
برای تعمیر درب های بیمارستانی از سایت ما دیدن فرمایید dibafelez.ir
از مزیت های این لولا میتوان به روان باز شدن درب آپارتمان یا انواع درب های فلزی اشاره کرد البته اینکه آهنگری که بروی درب کار میکند هم از نکات مهم می باشد که با رعایت اصول لولا رو نصب نماید تا درب شما به راحتی و روانی بازو بسته شود
همچنین این لولا می توان به راحت باز و بست شدن آن توسط یه کودک اشاره کرد و همچنین درب منزل شما بدون هیچگونه صدایی باز میشود
مخصوص درب هایی آپارتمان درب پارکینگ که از جک های هیدرولیکی یا پنوماتیکی برای باز بست کردن درب پارکینگ استفاده میکنند می باشد چرا که تحمل وزن در بروی این لولا ها می باشد و به جک یا درب ریموتی شما فشاری وارد نمی شود و موجب بالا رفتن عمر جک ها و کاهش استهلاک آنها می شود
مشاهده شده که بسیاری از این درب ها به طور مداوم جک های آنها خراب شده و مکررن در دست تعمیرکاران در حال تعمیر می باشند که بیشتر دلایل استفاده از لولا های نا مرغوب یا بی کیفیت موجود در بازار می باشد

این لولا برای درب های سنگین و سبک بسیار مناسب می باشد به علت توان بالا و روانی در حرکت دادن هر نوع دری حتی توسط کودکان ، محصول ما در سایز های 30،35،40،45،50،60 تولید شده است

لولای درب  صندلی پزشکی لولای در  صندلی کودک
29
دزدیده شد دیگه تموم شد این کارا فایده نداره
لولای درب  صندلی پزشکی لولای در  صندلی کودک
30
معاونت آموزش / طراحی سایت تجاری
« آخرين ارسال توسط sitecode سپتامبر 05, 2017, 01:44:52 am »
طراحی سایت تجاری


طراحی سایت تجاری
طراحی سایت تجاری برای کسب وکارها و مشاغلی که در زمینه تجارت داخلی و یا خارجی فعالیت دارند می تواند پل ارتباطی برای گسترش سطح کاری محسوب گردد. طراحی سایت تجاری و تجاری امروزه توانسته است موجب گردد که کسب وکارها در سطح محدوده وسیع تری به فعالیت بپردازند.

طراحی وب سایت تجاری

طراحی وب سایت تجاری در ابتدا در تعیین تعداد زبان ها و چند زبانه بودن طراحی سایت شما می باشد اگر می خواهید مشتریانی در دیگر زبان ها مانند انگلیسی و غیره داشته باشید در این صورت می توانید منو و صفحات خود را در دیگر زبان ها فراهم نمایید تا کاربران و مشتریان در دیگر زبان ها بتوانند محتوای موجود در سایت شما را بخوانند و این امر بتواند به جذب مشتری در دیگر زبان ها برای شما تبدیل گردد.

امکانات در طراحی سایت خبرگزاری

در طراحی سایت تجاری می تواند علاوه بر چند زبانه بودن سایت خود ، اقدامات دیگری همچون درج کاتالوگ از محصولات و خدمات شما و نیز نحوه ایجاد ارتباط مشتریان با شما را داشته باشید. هدف از طراحی سایت تجاری جذب مشتری از محیط اینترنت و انجام بازاریابی اینترنتی می باشد و همچنین اینکه می توانید به واسط معرفی نمودن نام سایت خود ، اطلاعات در اختیار محصولات و خدمات خود در اختیار مشتریان قرار دهید. وجود پل ارتباطی قوی تر می تواند عاملی در جذب اعتماد بیشتر مشتری با کسب وکار شما باشد و طراحی سایت تجاری از عواملی است که می تواند ارتباط قوی تری را میان مشتری و مالک کسب وکار ایجاد نماید. درج نمودن کاتالوگ ، قیمت محصولات ، شماره تماس با واحدهای مختلف تماما مواردی هستند که در بستر طراحی سایت تجاری می تواند ایجاد گردد.طراحی سایت ثبت دامنهطراحی سایت ثبت دامنه و دامین برای افرادی که می خواهند اقدام به طراحی سایت نمایند مورد نیاز می گردد و به عنوان اولین گام تعریف می گردد. در بستر طراحی سایت ثبت دامنه افراد می توانند در خصوص آزاد بودن دامنه چک نمایند و پس از آن در خصوص خرید دامنه اقدام نمایند. خریدا دامنه بسته به نوع پسوند آن می تواند با هزینه و قیمتی متفاوت همراه باشد و می توانید در پنل کاربری خود مبلغ مربوطه را پرداخت نمایید تا مالکین دامنه به نام شما گرفته شود.

طراحی وب سایت ثبت دامنه
طراحی وب سایت ثبت دامنه

طراحی وب سایت ثبت دامنه به کاربران فرصت ساخت پنل کاربری را می دهد تا به راحتی بتوانند دامنه های مورد نیاز خود را خریداری نمایند و نیز همچنین در خصوص خرید هاست و یا سرور نیز اقدام نمایند. طراحی سایت ثبت دامنه می تواند ترافیک بالایی از کاربران را به منظور خرید دامنه و هاست در خود جمع نماید که این می تواند درآمدزایی بالایی را برای شما داشته باشد. پیاده سازی اصول سئو سایت می تواند عامل و فاکتوری در جذب مشتریان بیشتر به سمت طراحی سایت ثبت دامنه شما گردد. به منظور طراحی سایت ثبت دامنه می تواند از سیستم مدیریتی whcm استفاده نمایید که در پنل خود تمامی فعالیت ها و اقاماتی که مربوط به هاستیگ می شود را در خود دارد. فعالیت هایی همچون خرید دامنه ، خرید هاست ، خرید سرور ، تمدید دامنه ، تغییر DNS تغییر رمز ورود به هاست ، مدیریت هاست ، ارتقای هاست خود، پرداخت برای ارتقای هاست ، بکاپ گیری و غیره را فراهم می آورد.

طراحی سایت ثبت دامنه چه قابلیت هایی دارد؟

طراحی سایت ثبت دامنه به واسط سیستم مدیریت WHCM تمامی امکانات مدیریتی را برای شما فراهم می نماید و شما می توانید تمامی اقداماتی که برای هاستیگ مورد نیاز دارید را به انجام برسانید و به کاربران نیز این فرصت را دهید که عملیاتی که مربوط به هاستیگ می باشد مانند خرید دامنه ، خرید هاست ، خرید سروو و غیره را خود به انجام رسانند.
صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 10