نویسنده موضوع: واژه‌هايي از جنس بلور  (دفعات بازدید: 2611 بار)

mheidari

• Moderator
  • Newbie
  • ارسال: 4
واژه‌هايي از جنس بلور
« : آگوست 27, 2012, 04:21:58 pm »
"من كتابي ديدم واژه‌هايش همه از جنس بلور
كاغذي ديدم از جنس بهار
من قطاري ديدم روشنايي مي‌برد ...."
سهراب سپهري - صداي پاي آب

دوستان ارجمند و همكاران عزيز
سلام
اين تالار مجازي، قرار است محل ديدارهاي گاه و بيگاه و گفت و شنود‌هاي صميمي همكاران عزيز باشد. باشد تا از رهگذر اين فناوري، فرصتي براي تبادل نظر، انتقال تجربه و طرح ديدگاه‌ها فراهم شود. ناگفته پبدا است رونق اين محفل به حضور گرم و صميمي تك تك همكاران خواهد بود. براي اجتناب از هر گونه شائبه غير كارشناسي، صرفاً به گفت و گو در حوزه كاري خود پرداخته و از هر آنچه كه خارج از تخصص اين جمع است، پرهيز خواهيم نمود. اميداورم واژگان بلورين شما كه در ديوارهاي اين تالار نقش مي‌بندد، با شفافيت و پاگيزگي خود، روشني‌بخش اين محفل بي ريا باشد و صداقت، احترام متقابل، خرد و انديشه‌ورزي در
تك تك اين واژه‌ها، نمايان باشد. ضمناً، آنچه در اينجا ابراز مي‌شود، صرفاً به منظور مفاهمه بيشتر در زمينه تعاملات فيمابين، هم‌انديشي در خصوص رفع مشكلات و انجام بهينه امور و مديريت دانش ضمني موجود در بين همكاران ارزشمند مي‌باشد و هيچ استفاده‌اي له يا عليه كسي از نظرات ابراز شده، نخواهد شد. اميدوارم ياريگر ما باشيد.

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در خصوص موضوعاتي كه بهتر است در اين تالار مورد بحث و گفتگو قرار گيرد، اعلام فرماييد.
با آرزوي توفيق براي همه عزيزان
« آخرين ويرايش: آگوست 27, 2012, 04:29:47 pm توسط mheidari »

anasrabadi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
پاسخ : واژه‌هايي از جنس بلور
« پاسخ #1 : سپتامبر 02, 2012, 07:37:07 am »
با سلام و احترام دوست عزیز
با نظرات شما تا حدودی موافقم.به نظر من اگر صرفا مباحث اداری و یا کلا غیر اداری مطرح شود ،درب تالار بسته خواهد شد.

skayyal

• Newbie
  • *
  • ارسال: 42
  • نام: سعید
  • نام خانوادگی: کیال
« پاسخ #2 : سپتامبر 27, 2012, 10:51:46 am »
با سلام یکی از موضوعات پیشنهادی اینجانب اطلاع رسانی های پژوهشی می باشد جهت ارزیابی نظرات مثلا آخرین ارزشیابی رتبه کشور در تولید علم و فناوری در دنیا 16ام می باشد که پیش بینی موسسه سایمگو رتبه 4 ایران در سال 2018 می باشد

hosna

• Newbie
  • *
  • ارسال: 38
  • یارب این آدم خاکی تنهاست...
« پاسخ #3 : اکتبر 01, 2012, 11:59:32 am »
با سلام یکی از موضوعات پیشنهادی اینجانب اطلاع رسانی های پژوهشی می باشد جهت ارزیابی نظرات مثلا آخرین ارزشیابی رتبه کشور در تولید علم و فناوری در دنیا 16ام می باشد که پیش بینی موسسه سایمگو رتبه 4 ایران در سال 2018 می باشد
با سلام
لطفا منبع و تاریخ مطلبی را که بیان فرمودید ذکر کنید.
تا جایی که من اطلاع دارم رتبه ایران در تولید علم در اسکوپوس هفدهم و در آی اس آی بیستم است.
صدای خرد شدن برگ ها را گوش کن. زمین را نگاه کن. مبادا دلی روی زمین باشد!

skayyal

• Newbie
  • *
  • ارسال: 42
  • نام: سعید
  • نام خانوادگی: کیال