نویسنده موضوع: معرفی نرم افزارهای کاربردی  (دفعات بازدید: 1262 بار)

ASAL

  • Jr. Member
  • **
  • ارسال: 62
  • Karma: +0/-3
  • نام خانوادگی: عسل
معرفی نرم افزارهای کاربردی
« : آپریل 12, 2013, 10:14:15 pm »
نرم افزار یادداشت برداریEvernote

Evernote نرم افزاری کارا و مفید برای نت برداری بر روی کامپیوتر موبایل و نت می باشد. اگر شما نرم افزار Evernote را بر روی موبایل دوربین دار خود داشته باشید تصاویر گرفته شده به راحتی بر روی سرورهای اور نت ارسال خواهند شد. ویژگی مرگبار این نرم افزار انجام OCR – شناسایی متن بر روی تصاویر می باشد که به شما این امکان را می دهد که بعدها با جستجوی متن مورد نظر آن را پیدا کنید . توسط این نرم افزار شما می توانید از محصولاتی که در فروشگاه ها است تصویر بگیرید و اطلاعات آنها را در کنار آن ذخیره نمایید و یا از شرکت کنندگان در یک کنفرانس تصویر با برچسب نام آنها داشته باشید.




Evernote می تواند به یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای شما تبدیل شود که می توانید از آن به عنوان برنامه ای برای یادداشت کردن خاطرات یا نکات مختلف استفاده کنید. این نرم افزار محیطی را برای شما فراهم نموده است تا به راحتی قادر به وارد نمودن، سازماندهی و جستجو و بازیابی انواع یادداشت ها، مطالب چکیده مانند گزیده ای از صفحات وب، اسناد و ایمیل، کلمه عبور، پیام های تلفن و ... باشید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Evernote:
- نوشتن متن و مرتبط کردن (پیوند دادن) آن به یک منبع خاص مثل جدول، متن بلند، عکس و ...
- پشتیبانی از فرمت های مختلف از نوع متنی، صفحات وب، ایمیل، یادداشت های دست نویس، تصاویر، قسمتی از یک سند، و گزارش های ویژه دیجیتالی
- متد های مختلف برای جستجو بین یادداشت ها
- امکان گروه بندی یادداشت ها
- پشتیبانی از drag & drop
- تشخیص نوشته های دست نویس

لینک دانلود نرم افزار
http://www.p30download.com/