نویسنده موضوع: آموزش مفهوم بازاریابی با مثالهای ملموس ....  (دفعات بازدید: 1346 بار)

sotoudeh7

• Jr. Member
  • **
  • ارسال: 73
انواع بازاریابی :
1-شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،بلافاصله میرید پیشش و می گین:من پسری ثروتمندی هستم ،با من ازدواج کن"،به این میگن بازاریابی مستقیم
2- شما در یک مهمانی به همراه دوستانتون،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،بلافاصله یکی از دوستانتون میره پیش دختره ،به شما اشاره می کنه و می گه :اون پسر ثروتمندیه ،باهاش ازدواج کن"، به این میگن بازاريابي بر اساس تبلیغات
 3- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،بلافاصله میرید پیشش و شماره تلفنشو می گیرید ،فردا باهاش تماس می گیرید و می گین:من پسری ثروتمندی هستم ،با من ازدواج کن"،به این میگن بازاریابی تلفنی
 4- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،بلافاصله کراواتتون مرتب می کنید و میرین پیشش ، اون رو به یک نوشیدنی دعوت می کنید ،وقتی کیفش می افته از روی زمین بلند می کنید ،و در آخر هم در ماشین رو باز می کنید و اون رو به یک سواری کوتاه دعوت می کنید و میگین:در هر حال من پسر ثروتمندی هستم ،با من ازدواج می کنی"-به این میگن بازار يابي بر اساس روابط عمومی
 5- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید که داره به سمت شما میاد و میگه:شما پسر ثروتمندی هستی با من ازدواج می کنی؟ به این می گن شناسایی علامت تجاری شما توسط مشتری
6- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،بلافاصله میرید پیشش و می گین:من پسری ثروتمندی هستم ،با من ازدواج کن" بلافاصله اون هم یک سیلی جانانه نثار شما می کنه ، به این می گن پس زدگی توسط مشری
7- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،بلافاصله میرید پیشش و می گین:من پسری ثروتمندی هستم ،با من ازدواج کن" و بلافاصله اون شما رو به همسرش معرفی می کنه ،به این میگن شکاف بین عرضه و تقاضا
 8- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،ولی قبل از اینکه حرفی بزنین شخص دیگه ای پیدا میشه و به دختره می گه،"من پسر ثروتمندی هستم، با من ازدواج کن" به این می گن از بین رفتن سهم توسط رقبا
9- شما در یک مهمانی ،یک دختر بسیار زیبا رو می بینید و ازش خوشتون میاد،ولی قبل از اینکه بگید:من پسری ثروتمندی هستم ،با من ازدواج کن" همسرتون پیداش میشه ، به این میگن منع ورود به بازار.....

mosili

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
    • آموزش بازاریابی
  • نام: مصطفی
  • نام خانوادگی: صفری
خیلی ممنون از آموزش خوبی که گذاشتید .
آموزش های بیشتری رو میتونید توی سایت آموزش بازاریابی مشاهده کنید .
با تشکر.