نویسنده موضوع: نرم افزار Open-E چیست؟  (دفعات بازدید: 1309 بار)

amobasher

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • ارسال: 274
  • Karma: +0/-0
  • بیمارستان حضرت زهرا(س)
  • نام: احمد
  • نام خانوادگی: مبشر زرقانی
نرم افزار Open-E چیست؟
« : مارس 29, 2014, 10:05:08 am »
نرم افزار Open-E چیست؟

با توجه به ارتقا پلن تجاری شرکت پردیس از سطح نمایندگی به سطح توزیع کننده انحصاری، این شرکت آمادگی خود را جهت اعطای حق فروش سیستم عامل Open-E در تمام استان های کشور اعلام مینماید.

Open-E پیشرو در صنعت نرم افزار مدیریت ذخیره سازی مبتنی بر IP-Based Storage Solutions در ایالات متحده و اروپاست. این شرکت در سال 1998 در کشور آلمان تاسیس شده است و در همین مدت توانسته به واسطه محصولاتش، شبکه فروش خود را در سرتاسر جهان  گسترش دهد. آخرین محصولات ارائه شده توسط این شرکت در حال حاضر Open-E DSS V6  و DSS V6 Lite می باشند. این محصولات بسیار منعطف بوده و از انواع پروتکل ها مانند iSCSI  و FC برای انتقال داده پشتیبانی می کنند.

 Open-E Partner Logo - Silver

 

نرم افزار مدیریت ذخیره سازی مبتنی بر IP برای چه مشتریانی مناسب است؟

از نظر تاریخی، راه حل های ذخیره سازی  در سطح سازمان، پر هزینه بوده اند. خریداران به یک فروشنده و مجموعه ای کوچک از محصولات محدود بودند. راه حل های مقیاس پذیر، با ویژگی های مدیریت ذخیره سازی و قابلیت های پیشرفته مثل Automatic Failover و Remote Replication از لحاظ مالی پرهزینه و تنها توسط شرکت های بسیار بزرگ قابل راه اندازی بودند.

این نرم افزار نسبت به راه حلهای مشابه سخت افزاری مقرون به صرفه بوده و به راحتی می توان آن را در سازمان پیاده سازی کرد. این نرم افزار، کلیه ی ابزارهای مورد نیاز کسب و کارها را دارا می باشد. با استفاده از سرورهای استاندارد، مثل شاسی های رک مانت، سرورهای X86  و RAID Controller ارزان قیمت و کم هزینه، سیستم ما می تواند پلتفرم ذخیره سازی با هزینه بسیار کمتری نسبت به محصولات فروشندگان ذخیره سازهای Tier1 عرضه کند.

Open-E با سازگار کردن محصولاتش با سازندگان سرورها و تجهیزات ذخیره سازی، توانسته است لیست بلند بالایی از برندهای مختلف را با خود همراه کند؛

محصولات Open-E

هدف محصولات Open-E DSS V7  و DSS V7 Lite، در دست گرفتن بازار تجارت های کوچک تا گسترده (Enterprise) است.  Open-E دارای ویژگی هایی است که بیشتر کسب و کارهای کوچک و متوسط به آن نیاز دارند، برنامه هایی اعم از:

File Sharing
Backup Restore
Remote Replication for Disaster Recovery
Storage Consolidation
Open-E و سایر محصولات

Open-E دارای لیست بلند بالایی از سازگاری محصولاتش با تولیدکنندگان محصولات معتبر (OEM) است که قدرت انتخاب بالایی را از میان بیش از 500 محصول به مشتریان خود می دهد. Open-E با شرکت های پیشرو در صنعت سخت افزار و نرم افزار همکاری بسیار نزدیکی دارد. برخی از این شرکت ها عبارتند از: VMware، AMD، Microsoft، Symantec، Adaptec، LSI و بسیاری دیگر. همچنین این شرکت با کمپانی های نوظهور به منظور همراه وهمگام شدن با فناوری های جدید مثل اترنت مجازی سازی، 10Gb و Infiniband همکاری دارد؛

در حال حاضر Open-E  بیش از 24000 مشتری در 100 کشور دنیا دارد.

وب سایت Open-E:
http://www.Open-E.com
تنها دو روز در زندگی است که نمی توان برای آن کاری انجام داد، یکی دیروز و دیگری فردا