نویسنده موضوع: مراحل عمل جراحی بینی شامل موارد زیر می باشد  (دفعات بازدید: 343 بار)

filiph

  • Newbie
  • *
  • ارسال: 2
  • Karma: +0/-0
    • جراحی زیبایی بینی
  • نام: آزاده
  • نام خانوادگی: سلطانی


1-انتخاب جراح پلاستیک و زیبایی مناسب اولین گام در مراحل <a href="http://dr-ghiasi.com/">جراحی زیبایی بینی</a>  می باشد .که امری حیاتی محسوب می شود .
2-توجه به این نکته لازم می باشد که اگر بینی شما از لحاظ زیبایی و عملکردی مشکل جدی دارد جراحی زیبایی بینی انجام دهید در واقع کاندیدای مناسب برای جراحی باشید . به عنوان مثال بینی شما بزرگتر از حد معمولی است یا قوز دارد و باعث ازار شما می باشد . در این صورت می توانید اقدام به جراحی زیبایی بینی کنید .
3-قبل از هر اقدامی و تصمیم سریع در مورد جراحی ابتدا مشاوره حضوری با پزشک جراح خود داشته باشید و بینی مورد نظر خود را به پزشک نشان دهید و یا برای ایشان توضیح دهید و در مورد انتظارات خود بحث و گفتگو کنید و اگر بیماری خاصی دارید حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید .
4-معاینه بینی یکی از اصلی ترین مراحل عمل جراحی بینی می باشد که باید به صورت حضوری صورت گیرد  اگر دارای مشکلات تنفسی باشید توسط پزشک مورد بررسی قرار خواهد گرفت .و مشکلاتی دیگر از قبیل سینوزیت و یا شکستگی باشید توسط پزشک معاینه خواهد شد و پذیرش افراد جهت جراحی زیبایی بینی در صورتی می باشد که مورد معاینه حضوری قرار گرفته باشند .
5-قبل از جراحی زیبایی بینی فرد آزمایشات مختلفی اعم از آزمایش خون جهت حصول اطمینان از سلامت کامل انجام خواهد داد و اگر دارای مشکلات خونی باشد باید قبل از جراحی مشخص شود .
6-سی تی اسکن از داخل بینی ضروری می باشد که پزشک حین <a href="http://dr-ghiasi.com/">جراحی زیبایی بینی</a>  با خود به همراه دارد .
7-تا چند روز بعد از جراحی زیبایی بینی تا زمانی که اطمینان داشته باشید که برای بینی شما مشکل بوجود نخواهد آمد از خوردن غذاهای جویدنی و سفت خودداری کنید و از غذاهای نرمهمانند سوپ استفاده کنید .
8-شب قبل از جراحی زیبایی بینی از خوردن شام سنگین خودداری کنید و از غذای سبک استفاده کنید و به موقع به کلینیک بیایید .
9-دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی یک تا دو هفته می باشد . در این مدت از فین کردن خودداری کنید . صبور باشید تا به نتیجه ایده آل برسید .